You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.

Budapest/Szahír, 2013. április 21., vasárnap (MTI) - A vasárnapi Forma-1-es Bahreini Nagydíj (57 kör, 308,405 km) végeredménye a formula1.com alapján:

1. Sebastian Vettel (német, Red Bull) 1:36:00.498 óra
2. Kimi Räikkönen (finn, Lotus) 9.111 mp hátrány
3. Romain Grosjean (francia, Lotus) 19.507 mp h.

Szahír/Budapest, 2013. április 20., szombat (MTI) - Nico Rosberg, a Mercedes német pilótája nyerte a Forma-1-es Bahreini Nagydíj szombati időmérő edzését Szahírban, így a vasárnapi futamon ő indulhat az élről.

Rosberg mögött a háromszoros világbajnok, címvédő és jelenleg is éllovas német Sebastian Vettel végzett a második, a Ferrarit vezető spanyol Fernando Alonso pedig a harmadik helyen.
A 27 éves Rosberg a tavalyi kínai futam után pályafutása során második alkalommal indulhat az első rajtkockából.

Budapest, 2013. április 19., péntek (MTI) - Felipe Massa, a Ferrari brazil pilótája volt a leggyorsabb a Forma-1-es Bahreini Nagydíj pénteki első szabadedzésén.

A második legjobb időt csapattársa, a kétszeres világbajnok spanyol Fernando Alonso autózta, míg a harmadik Nico Rosberg, a Mercedes német versenyzője lett.
A háromszoros világbajnok, címvédő és jelenleg is éllovas német Sebastian Vettel (Red Bull) a negyedik időt érte el Szahírban.

Sanghaj, 2013. április 14., vasárnap (MTI) - A vasárnapi Forma-1-es Kínai Nagydíj (56 kör, 305,066 km) végeredménye a formula1.com alapján:

1. Fernando Alonso (spanyol, Ferrari) 1:36:26.945 óra
2. Kimi Räikkönen (finn, Lotus) 10.168 mp hátrány
3. Lewis Hamilton (brit, Mercedes) 12.322 mp h.
4. Sebastian Vettel (német, Red Bull) 12.525 mp h.
5. Jenson Button (brit, McLaren) 35.285 mp h.
6. Felipe Massa (brazil, Ferrari) 40.827 mp h.
7. Daniel Ricciardo (ausztrál, Toro Rosso) 42.691 mp h.
8. Paul Di Resta (brit, Force India) 51.084 mp h.
9. Romain Grosjean (francia, Lotus) 53.423 mp h.
10. Nico Hülkenberg (német, Sauber) 56.598 mp h.

Sanghaj, 2013. április 14., vasárnap (MTI) - A kétszeres világbajnok Fernando Alonso nyerte az idei Forma-1-es szezon harmadik futamát, a vasárnapi Kínai Nagydíjat.

A Ferrari 31 éves spanyol pilótája mögött az ausztráliai idénynyitón győztes finn Kimi Räikkönen (Lotus) végzett a második, Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája pedig a harmadik helyen.
A vb-pontversenyben továbbra is a világbajnoki címvédő Sebastian Vettel, a Red Bull német versenyzője áll az élen, aki ezúttal negyedik lett.

Budapest/Szepang, 2013. március 24., vasárnap (MTI) - A vasárnapi Forma-1-es Malajziai Nagydíj végeredménye és a világbajnoki pontversenyek állása két futam után:

Malajziai Nagydíj (56 kör/310,408 km, a formula1.com alapján):
-------------------------------------------------------------
1. Sebastian Vettel (német, Red Bull) 1:38:56.681 óra
2. Mark Webber (ausztrál, Red Bull) 4.2 másodperc hátrány
3. Lewis Hamilton (brit, Mercedes) 12.1 mp h.

Szepang, 2013. március 24., vasárnap (MTI) - A világbajnoki címvédő Sebastian Vettel, a Red Bull német pilótája nyerte az idei Forma-1-es szezon második futamát, a vasárnapi Malajziai Nagydíjat, és ezzel a vb-pontversenyben is az élre állt.

A 25 éves, háromszoros vb-győztes versenyző mögött csapattársa, az ausztrál Mark Webber végzett a második, Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája pedig a harmadik helyen. Vettel pályafutása 27. futamgyőzelmét aratta.
A versenyt szemerkélő esőben, nagyrészt száraz pályán kezdhették meg a pilóták. Az élről induló Vettel tökéletesen kapta el a rajtot, Felipe Massa és Fernando Alonso igyekezett tapadni rá, az ötödik helyről startoló Webber azonban meglepte a két ferrarist, és a második kanyarban megelőzte őket.

Szepang, 2013. március 23., szombat (MTI) - A világbajnoki címvédő Sebastian Vettel, a Red Bull német pilótája nyerte a Forma-1-es Malajziai Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő indulhat az élről.

A pályafutása 38. első rajtkockáját megszerző versenyző mögött Felipe Massa, a Ferrari brazil pilótája végzett a második, utóbbi csapattársa, a kétszeres vb-győztes spanyol Fernando Alonso pedig a harmadik helyen.
A kvalifikáció első szakaszára száraz pályán, napos időben került sor, a hat kieső névsora pedig a papírformának megfelelően alakult. Az öt újonc közül az ausztrál verseny időmérőjéhez hasonlóan most is egy, ezúttal a mexikói Esteban Gutiérrez (Sauber) jutott tovább a második részbe, amelynek végén a pálya egyes részeire megérkezett a Malajziára jellemző hirtelen és heves eső.

Kuala Lumpur, 2013. március 22., péntek (MTI) - A pontversenyben vezető Kimi Räikkönen, a Lotus istálló finn pilótája érte el pénteken a legjobb köridőt a Forma-1-es Malajziai Nagydíj két szabadedzése alapján.

A múlt vasárnapi idénynyitó ausztrál futamon győztes 33 éves versenyző a második gyakorláson futotta meg a nap leggyorsabb körét.
Az első szabadedzést Mark Webber, a Red Bull ausztrál pilótája nyerte, megelőzve Räikkönent és a világbajnoki címvédő Sebastian Vettelt. Utóbbi a későbbi tréningen második volt Räikkönen mögött, a harmadik időt pedig itt Felipe Massa, a Ferrari brazil versenyzője érte el.

Budapest/Melbourne, 2013. március 17., vasárnap (MTI) - A vasárnapi Forma-1-es Ausztrál Nagydíj végeredménye és a világbajnoki pontversenyek állása az első futam után: